- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Problemy z realizacją kolejnych części A Vampyre Story       

A Vampyre StoryBill Tiller poinformował na facebooku, jak wygląda sytuacja poszczególnych projektów związanych z serią A Vampyre Story:


  • A Vampyre Story 2 - prace wstrzymane, czekamy na dofinansowanie. Jest pewien postęp w tej kwestii, ale jak na razie nie jest to nic pewnego. To tyle, ile mogę powiedzieć bez naruszania NDA (umowa poufności). Crimson Cow jest wydawcą gry.

  • A Vampyre Story: Year One - prace tymczasowo wstrzymane - pierwotnie gra miała powstać rok temu, kiedy mogłem spokojnie się na niej skupić, ale aby spłacić swoje rachunki, zacząłem pracować nad grą FPS na iPhone'a i iPada, razem ze studiem MunkyFun. Projekt nie został porzucony, po prostu nie zabiera 100 % naszego czasu. Mimo to, zanotowaliśmy duży progres. Musimy jeszcze wykonać skrypty, animacje, oraz upiększyć scenerię i modele postaci. Gra jest już zaprojektowana, fabuła napisana, wszystkie lokacje oraz modele postaci zostały już narysowane. Jest zainteresowanie ze strony MunkyFun odnośnie wspólnego wydania gry, jednak ostateczna decyzja nie zostanie podjęta dopóki nie ukończę swojego obecnego projektu. Gra zostanie ukończona nawet bez wsparcia MunkyFun, jednak z ich pomocą będzie to zrobione szybciej i lepiej.

  • A Vampyre story na Steamie - Valve chce, żebyśmy naprawili kilka znaczących błędów w grze, przed udostępnieniem gry na ich platformie. Ani Crimson Cow, ani AME nie mają wystarczająco pieniędzy, aby przebudować silnik gry, więc najprawdopodobniej nigdy nie pojawi się ona na Steamie.

  • A Vampyre Story na iOS - Crimson Cow i AME chcieliby, aby do tego doszło, jednak nie możemy dojść do porozumienia w kluczowych sprawach dotyczących konwersji gry. Zgaduję jednak, że gra ostatecznie się pojawi.


Według Billa Tillera problemy z realizacją każdego z projektów są spowodowane głównie względami finansowymi. Obecna sytuacja ekonomiczna oraz dość niskie wpływy ze sprzedaży przygodówek nie pomagają, pozostaje jednak mieć nadzieję, że Mona i jej nietoperz Froderick nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 01 grudnia 2011 - 22:33, Czytano 1197 razy

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4033

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007