- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
Newsy: A New Beginning - nadchodzi       

InformacjaInformacja prasowa Jedna z najlepszych gier przygodowych 2011 roku w planie wydawniczym IQ Publishing!

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż została oficjalnym partnerem Deadalic Entertainment, wiodącego niemieckiego wydawcy gier komputerowych, znanego z takich produkcji jak m.in. The Whispered World. W następstwie rozpoczętej współpracy plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o długo oczekiwaną, jedną z najlepszych gier przygodowych 2011 roku - A New Beginning.

style="font-weight: bold;">A New Beginning
to ekscytujący przygodowy thriller ekologiczny typu point & click, przenoszący do ciemnej i straszliwej wizji przyszłości, w której globalna katastrofa klimatyczna zagraża istnieniu ludzkości. Gra posiada niezwykle rozbudowaną fabułę, w której motywem przewodnim jest środowisko naturalne i jego ochrona. A New Beginning przez swój charakter i tematykę stanowi swego rodzaju element edukacji ekologicznej. Całość jest okraszona wspaniałą, ręcznie rysowaną grafiką, która w połączeniu z niesamowitą atmosferą tworzy klimatyczny nastrój (dosłownie i w przenośni).

Wyjątkowość gry potwierdzają liczne prestiżowe nagrody oraz uzyskane rekomendacje i recenzje fachowych magazynów i serwisów o grach komputerowych w wielu krajach, m.in.

GERMAN DEVELOPER AWARDS 2010 – gra jest trzykrotnym laureatem najważniejszej nagrody dla niemieckich twórców gier video - w kategorii „Najlepsza fabuła”, „Najlepsza gra dla młodzieży” oraz „Najlepsza ścieżka dźwiękowa”
DEUTSCHER COMPUTERSPIELPREIS 2011 – nagrody w kategorii „Najlepsza gra roku” i „Najlepsza gra dla młodzieży”

CD- ACTION POLECA - największy polski magazyn o grach komputerowych w numerze 08/2011 przyznał grze bardzo wysoką ocenę 90% wraz z rekomendacją „CD-ACTION POLECA”.

Wyjątkowy poziom produkcji A New Beginning podsumowuje fragment recenzji CD-ACTION: „Zagadki – podobnie jak bardzo ładna oprawa graficzna i piękna muzyka – to jednak tylko tło dla trzymającej w napięciu, poruszającej i zaskakującej swym finałem opowieści, której próżno szukać w jakiejkolwiek innej przygodówce.”

Gra A New Beginning ukaże się w czwartym kwartale 2011 roku w niezwykle atrakcyjnej cenie i polskiej wersji językowej. Już wkrótce więcej szczegółów...W roku 2500, zmiany klimatyczne wytworzyły nieprzyjazne i nienadające się do zamieszkania środowisko na powierzchni Ziemi, dziesiątkując ludność do małej grupy ocalałych. Zaistniała sytuacja stawia ich w obliczu ponurej perspektywy całkowitej zagłady w wyniku masywnego wybuchu na Słońcu.

Zostaje powołany zespół pilotów do wykonania niebezpiecznego planu, którym jest skok w czasie do przeszłości aby zapobiec zachodzącym zmianom klimatu. Jednak plan legnie w gruzach…

Przybywając do roku 2050, piloci zastają już planetę w uścisku katastrofalnych zmian klimatycznych. Sydney jest spowite płomieniami, Londyn zalany, Tadż Mahal pochłonięty przez piaski pustyni, a Moskwa głęboko pod śniegiem i lodem. Tylko dwojgu pilotom udaje się zainicjować drugi skok w czasie: kobieta o imieniu Fay - niedoświadczony radiooperator pokładowy, która chce znaleźć sposób pokojowy, aby przekonać ludzi do zmian oraz bezwzględny Salvador, który jest skłonny do użycia wszelkich niezbędnych środków, aby zmienić bieg historii.

Najważniejsze cechy:
•     wciągająca gra przygodowa typu point & click
•     130 ręcznie rysowanych lokacji
•     50 interaktywnych postaci
•     kilkadziesiąt wymagających łamigłówek
•     niepowtarzalna, ambitna fabuła promująca ekologiczne postawy
•     niesamowita, budująca atmosferę ścieżka dźwiękowa
•     polska wersja językowa
Więcej informacji: A New Beginning

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 16 września 2011 - 14:54, Czytano 1335 razy

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007