- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Temat: Informacja

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   123456789101112131415161718192021222324252627282930   >

Newsy: Yesterday        

InformacjaFocus Home Interactive i Pendulo Studios ujawniły garść szczegółów na temat gry, której ostateczny tytuł to Yesterday. Premiera przewidywana jest na II kwartał 2012 roku. Akcja gry rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie w bardzo tajemniczy sposób znikają bezdomni, a na dłoniach wielu ludzi, pozornie nie związanych ze sobą, pokazuje się blizna w kształcie litery "V". Władze miasta nie są zainteresowane tym zjawiskiem, a zbadać sprawę postanawiają bogaty młody milioner Henry White i jego przyjaciel Cooper.

Autorka: Kajamira

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 06 listopada 2011 - 21:47, Czytano 1112 razy
News: Podziękowania dla Michała w polskiej wersji językowej A New Begining: Odrodzenie       

InformacjaPolska premiera zbliża się wielkimi krokami i zapewne wielu z was (w tym i ja) nie może się jej doczekać. Gra, która ma trafić do polskich sklepów będzie wyjątkowa. I nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie faktu, że nasz portal objął nad nią patronat i nasza nazwa pojawi się na okładce. Mówię o tym, że po raz pierwszy w naszych dziejach (a być może i nie tylko) podtytuł gry wymyślił nasz użytkownik, którego znacie jako michal_0308. Podziękowania za to znajdą się dla niego w kilku miejscach np. w liście płac. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: czwartek, 03 listopada 2011 - 18:03, Czytano 1341 razy
Newsy: Nowy projekt studia Phoenix Online       

InformacjaTwórca darmowej gry przygodowej The Silver Lining, studio Phoenix O­nline, rozpoczęło produkcję swojego pierwszego komercyjnego tytułu Cognition: An Erica Reed Thriller.
Fabuła gry tworzona jest we współpracy z Jane Jensen i opowiada o agentce FBI, obdarzonej wyjątkowymi zdolnościami paranormalnymi. Erica Reed, po dotknięciu przedmiotu, potrafi zobaczyć zdarzenia z przeszłości, które są z nim związane. Podczas kolejnego śledztwa zauważa, że na miejsce zbrodni zostały podrzucone przedmioty, które mogą być wskazówkami jedynie dla kogoś z jej zdolnościami. Czyżby ktoś odkrył jej sekret?
Nie wiadomo, kiedy gra zostanie do końca zrealizowana, ponieważ studio boryka się z problemami finansowymi. Twórcy zapewniają jednak, że brak dodatkowych funduszy nie przeszkodzi w jej wydaniu, może tylko znacznie je opóźnić. Projekt można wspomóc na oficjalnej stronie gry.
Więcej informacji na naszym forum.

Autor: NickT, Dodano: środa, 02 listopada 2011 - 11:43, Czytano 1084 razy
Newsy: Pierwszy epizod politycznego thrillera Shadows on the Vatican już wkrótce       

InformacjaTropiciele mrocznych tajemnic Kościoła rodem z powieści Dana Browna będą niedługo mieli powód do radości, a wszystko za sprawą nowego przygodowego thrillera, Shadows o­n the Vatican. Wcielimy się w nim w rolę byłego amerykańskiego duchownego, Jamesa Murphy’ego, który otrzymuje pewnego dnia niepokojący telefon od swojego przyjaciela i wyrusza, by spotkać się z nim w Rzymie. Na miejscu dowiaduje się, że wraz z jego przyjacielem zniknęła teczka pełna dokumentów, które nie powinny się dostać w niepowołane ręce. Poznając zazdrośnie strzeżone sekrety Watykanu, James odbędzie również duchową podróż u boku niecodziennego towarzysza.
Gra, luźno zainspirowana książką Davida Yallopa „W imieniu Boga”, ma się ukazać na PC w czterech epizodach, z których pierwszego możemy oczekiwać jeszcze przed końcem roku.

Autor: Urszula, Dodano: sobota, 29 października 2011 - 21:34, Czytano 1160 razy
Newsy: Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika w planach Cenegi       

InformacjaINFORMACJA PRASOWA!!!

KAJKO I KOKOSZ: TWIERDZA CZARNOKSIĘŻNIKA
W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA!
Powrót kultowych komiksowych bohaterów!
27.10.2011 r., Warszawa – Firma Cenega ogłasza, że na mocy umowy z Wydawnictwem Egmont, stała się wyłącznym dystrybutorem gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika na terenie Polski. Przeznaczona na PC gra przygodowa pozwoli dzieciom i ich rodzicom wcielić się w znanych komiksowych bohaterów i rozwiązać problemy grodu Mirmiłowo. Gra ukaże się pod koniec roku.

Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika
to tradycyjna gra przygodowa typu point’n’click, stylem nawiązująca do klasyki gatunku, przedstawiająca nowe przygody dwójki polskich kultowych bohaterów komiksowych – Kajka i Kokosza. Każda z ponad 40 lokacji gry jest pieczołowicie malowana, by jak najlepiej oddać niezwykły charakter i styl komiksów. Potęguje to charakterystyczny dla komiksów Janusza Christy humor, który rozbawi zarówno dzieci, jak i rodziców.

Do Mirmiłowa przybywają kupcy z zachodu, a pomiędzy nimi podstępny Hodon, który wyolbrzymiając ambicje mieszkańców próbuje osiągnąć znane tylko sobie niecne cele. Aby poznać tajemnice Hodona, jako Kajko i Kokosz gracze przemierzą dopracowany graficznie i wierny komiksowemu oryginałowi świat oraz sprawdzą się w wielu mini-grach.


Główne cechy:
  • Bajkowa grafika idealnie oddająca klimat komiksów – ponad 40 przepięknych lokacji.
  • Wzorowany na komiksach wielopoziomowy humor.
  • Klasyczna przygodówka z kultowymi bohaterami.
  • 15 logicznych i zręcznościowych mini gier.
  • Gra w pełnej polskiej wersji językowej.

Wszyscy, którzy zafascynowani są przygodami dwóch słowiańskich wojów, mogą liczyć na kolejną dawkę śmiechu w komiksach i grze planszowej wydawnictwa Egmont.

Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: czwartek, 27 października 2011 - 19:14, Czytano 1410 razy

<   123456789101112131415161718192021222324252627282930   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4032

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007