- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Temat: Informacja

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   123456789101112131415161718192021222324252627282930   >

Newsy: Nowa strona oraz trailer do gry The Testament of Sherlock Holmes       

InformacjaJako, że do premiery nowej gry z serii Sherlock Holmes pozostało coraz mniej czasu, studio Frogwares uruchomiło nową, oficjalną stronę produkcji. Dodatkowo możemy obejrzeć nowy trailer.

W grze przeniesiemy się do Londynu z końcówki XIX wieku, gdzie będziemy badać sprawę, w której to my, jako Sherlock Holmes, jesteśmy głównym podejrzanym. Dowody wskazują na Holmesa, dlatego sprawa ta staje się absolutnym priorytetem. Nasza reputacja pogarsza się każdego dnia. Nie będzie łatwo, bowiem sam Watson nie jest pewny niewinności swojego przyjaciela.

Kolejna część serii utrzymana jest w podobnym klimacie, co poprzedniczki. Po raz kolejny mamy do czynienia z tradycyjną przygodówką, w której kluczem do sukcesu jest eksploracja świata, rozmowa z napotkanymi osobami oraz rozwiązywanie zagadek.

Po raz pierwszy gra zostanie wydana nie tylko na PC, ale również na konsole Playstation 3 oraz XBOX 360. The Testament of Sherlock Holmes ma pojawić się w sklepach w pierwszym kwartale przyszłego roku.           

Autor: NickT, Dodano: środa, 30 listopada 2011 - 20:46, Czytano 1377 razy
News: The Cross Formula na ostatniej prostej!       

InformacjaNowa przygodówka studia KatGames, twórców m.in. serii Dream Chronicles, jest już prawie ukończona. Przewidywana data premiery to styczeń 2012.
Główny bohater w grze jest podejrzanym w sprawie morderstwa profesora. Co więcej, jego pamięć nie działa najlepiej, bowiem nie wie nawet jak się nazywa.
Naszym zadaniem jest odtworzenie jego kroków i odkrycie prawdy. W trakcie rozgrywki odwiedzimy m.in. bazę wojskową.
W odróżnieniu od poprzednich produkcji studia, lokacje w The Cross Formula będą bardziej kreskówkowe i żywsze. Twórcy obiecują również niezwykły klimat oraz oprawę audiowizualną.

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 29 listopada 2011 - 13:53, Czytano 1447 razy
News: Premiera Botaniculi na początku przyszłego roku!       

InformacjaAmanita Design, twórcy takich hitów jak Machinarium czy Samorost, zapowiedzieli, że ich najnowsze dzieło pod tytułem Botanicula zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku. Co więcej, tak jak w przypadku Machinarium, gra będzie dostępna w wersji pudełkowej. Wszystko za sprawą studia Daedelic Entertainment.
W Botaniculi poznamy losy pięciu istot, które zamieszkują drzewo atakowane przez pasożyty. Chcąc ocalić swój dom, wyruszają w niebezpieczną wyprawę.

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 29 listopada 2011 - 13:44, Czytano 1412 razy
News: Premiera polskojęzycznej wersji Gemini Rue       

InformacjaKilka dni temu miała miejsce premiera polskojęzycznej wersji Gemini Rue - znakomitej przygodówki utrzymanej w konwencji neo-noir. Gra jest dziełem Joshuy Nuernebergera, który udowodnił, że nawet niewielkim nakładem środków można stworzyć wysokiej klasy tytuł. Jeśli marzycie o powrocie do klimatów typowych dla początku lat 90-tych, gdy technologiczna prostota szła w parze z olbrzymią grywalnością, a o fotorealistycznej grafice mogliśmy co najwyżej pomarzyć, ruszajcie do sklepów.Gra została wydana przez CD Projekt w ramach serii "Grywalność ponad wszystko".

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 29 listopada 2011 - 11:40, Czytano 1380 razy
Newsy: PREMIERA GRY SCOOBY-DOO! - PIERWSZE STRACHY        

InformacjaInformacja Prasowa Gra Scooby-Doo! Pierwsze Strachy przenosi graczy w czasie do okresu, gdy Tajemnicza Spółka była w dużo młodszym wieku.  Na graczy czekają cztery duże zagadki, a ich podczas ich rozwiązywania odwiedzić będzie można stare zamczysko, opuszczone wesołe miasteczko, budynek szkoły średniej oraz statek widmo. Bohaterowie będą musieli nie tylko szukać śladów, które doprowadzą ich do rozwiązania kolejnych zagadek, ale też walczyć z przeciwnikami oraz od czasu do czasu uciekać przed głównym złoczyńcą. W grze dostępnych będzie wiele dodatkowych przedmiotów i ubrań, które staną się możliwe do odblokowania po zebraniu odpowiedniej ilości Scooby Snacksów. Możliwe też będzie odblokowywanie specjalnych umiejętności, które ułatwią graczom rozwiązywanie kolejnych tajemnic. Ponadto kolejne lokacje będzie można odwiedzać wraz rodziną bądź przyjaciółmi w ramach trybów drop-in/drop-out oraz trybu dwuosobowej kooperacji. Gra zostanie wydana z dwiema wersjami językowymi. W polskiej gracze przeżyją niesamowite przygody Scoobiego słysząc znajome głosy lektorów znanych z filmów i serialu, natomiast gra w wersji angielskiej, zwłaszcza dla najmłodszych graczy, będzie doskonałą okazją do nauki i poszerzenia znajomości języka angielskiego.

Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 25 listopada 2011 - 15:02, Czytano 1420 razy

<   123456789101112131415161718192021222324252627282930   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4032

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007