- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
Newsy: Wychwood Hollow        

InformacjaCytując Kajamirę
Twórca gry Barrow Hill oraz jeszcze niewydanej Bracken Tor, Shadow Tor Studios, zapowiedział na targach Gamescom 2011 nową produkcję. Ma nią być thriller przygodowy umiejscowiony w malej wiosce w Kornwalii - miejscu pełnym tajemnic i antycznych mocy, z którymi spotkaliście się wcześniej w Barrow Hill.
Przewidywana premiera gry, to rok 2012
zapraszam do obejrzenia strony - teasera gry - należy kliknąć na strzałkę w tytule gry, na 3 literkach " o ", żeby obejrzeć teaser
Strona gry - teaser

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 21 sierpnia 2011 - 12:08, Czytano 1196 razy
Kolejny filmik z Asylum do obejrzenia na youtube       

InformacjaWczoraj na youtube pojawił się filmik, w którym pokazano fragmenty gameplayu Asylum. Z materiału wideo wynika, że gra, za którą odpowiedzialne jest studio Senscape, będzie straszyć konwencjonalnymi metodami. Barwy nasuwają skojarzenia z Amnesią, z kolei dźwięki wskazują raczej na podobieństwa do trzeciej części Dark Fall. Warto jednak podkreślić, że założycielem Senscape jest Agustin Cordes, twórca niezwykle klimatycznego Scratches, a to niesie ze sobą obietnicę, że schemat straszenia Asylum nie ograniczy się jedynie do niepokojących dźwięków i pojawiających się nagle postaci.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 11 sierpnia 2011 - 14:34, Czytano 1173 razy
Obie części Syberii na płycie nowego numeru CD Action.       

InformacjaTęsknisz za zimą? Dzieki CD Action będziesz mógł spędzić letnie wieczory w śnieżnej Syberii. Na krążku sierpniowego numeru CDA znajdą się dwie części najbardziej cenionej przygodówki Benoit Sokala. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać stanowczej Kate Walker, marzycielskiego Hansa i sympatycznego Oskara, gorąco zachęcamy do sięgnięcia po portfele. Cena numeru wyniesie 15 złotych 99 groszy.

Czytaj dalej

Autor: Vicek, Dodano: poniedziałek, 01 sierpnia 2011 - 21:03, Czytano 1815 razy
News: Snakes of Avalon PL już w sieci       

InformacjaKilka dni temu w sieci pojawiła się polskojęzyczna wersja oryginalnej przygodówki Snakes of Avalon. Akcja gry toczy się w barze "Avalon", a bohaterem, który trafia pod nasze skrzydła jest Jack. W odróżnieniu od większości współczesnych przygodówek, protagonista nie ma wyglądu modela ani mięśni ze stali. Przeciwnie, jest starym, zgorzkniałym alkoholikiem, który dawno zapomniał, jak wygląda dzień bez piwa. Gracz wkroczy więc w świat, w którym rzeczywistość miesza się z pijackimi majakami, przeżywając przy tym zwariowane przygody i próbując odnaleźć się w pełnych abstrakcji realiach.

Polską wersję gry można pobrać tutaj.

Autor: Vicek, Dodano: poniedziałek, 18 lipca 2011 - 01:35, Czytano 1745 razy
News: Wersja pudełkowa "The Monkey Island Special Edition Collection" niebawem w sprzedaży.       

Monkey IslandOsobom, które jeszcze nie kupiły drogą elektroniczną odświeżonych dwóch pierwszych gier z serii Małpiej Wyspy, radzimy się wstrzymać. Już 9 września ma się ukazać w Europie wersja pudełkowa "The Monkey Island Special Edition Collection" zawierająca The Secret of Monkey Island Special Edition oraz Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge. Oprócz samych gier, na płycie znajdą się ścieżka dźwiękowa, arty z gry oraz niepublikowane nigdzie materiały ze skasowanego filmu na podstawie gry. Póki co, cena nie jest jeszcze znana."

Autorem newsa jest yxam.

Autor: Vicek, Dodano: piątek, 15 lipca 2011 - 18:45, Czytano 2200 razy

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829303132425262   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007