- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Konkurs: "Wymyśl swój podtytuł" właśnie ruszył!       

KonkursWYMYŚL SWÓJ PODTYTUŁ! Jesteś kreatywny? Masz ciekawe pomysły? Masz bujną wyobraźnię? W takim razie ten konkurs jest dla Ciebie! Wymyśl POLSKI podtytuł do gry


A NEW BEGINNING,

której dystrybutorem jest IQ Publishing.
Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: piątek, 23 września 2011 - 12:57, Czytano 1223 razy
News: News: Premiera NCIS już pod koniec października       

InformacjaFirma Ubisoft zapowiedziała wydanie nowej serii gier opartej na popularnym serialu telewizyjnym NCIS. Pierwsza odsłona planowana jest na 28 października. Głównymi bohaterami gry będą postacie znane z serialu, agenci Ziva Davis i Tony DiNozzo. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: czwartek, 22 września 2011 - 12:20, Czytano 1365 razy
Newsy: The Lost Chronicles of Zerzura w Wielkiej Brytanii na początku przyszłego roku.       

InformacjaThe Lost Chronicles of Zerzura jest nową grą studia Cranberry Production, odpowiedzialnego za stworzenie dwóch ostatnich części serii Black Mirror. Grając przeniesiemy się do roku 1514 i poprowadzimy młodego wynalazcę Feodora przez pełną niebezpieczeństw podróż, w trakcie której będzie musiał uratować pojmanego przez inkwizycję brata Ramona. W trakcie naszej wędrówki trafimy między innymi do mitycznej Zerzury. Czy okaże się ona równie piękna i tajemnicza, jak znane z przygodówek Atlantyda (seria Atlantis) i Szambala (Lost Horizon)? O tym przekonamy się w pierwszym kwartale 2012 roku, bo właśnie wtedy gra ma trafić do sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryce, Skandynawii i krajach Beneluksu.

Autor: Urszula, Dodano: wtorek, 20 września 2011 - 15:54, Czytano 1348 razy
Newsy: A New Beginning - nadchodzi       

InformacjaInformacja prasowa Jedna z najlepszych gier przygodowych 2011 roku w planie wydawniczym IQ Publishing!

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż została oficjalnym partnerem Deadalic Entertainment, wiodącego niemieckiego wydawcy gier komputerowych, znanego z takich produkcji jak m.in. The Whispered World. W następstwie rozpoczętej współpracy plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o długo oczekiwaną, jedną z najlepszych gier przygodowych 2011 roku - A New Beginning.

style="font-weight: bold;">A New Beginning
to ekscytujący przygodowy thriller ekologiczny typu point & click, przenoszący do ciemnej i straszliwej wizji przyszłości, w której globalna katastrofa klimatyczna zagraża istnieniu ludzkości. Gra posiada niezwykle rozbudowaną fabułę, w której motywem przewodnim jest środowisko naturalne i jego ochrona. A New Beginning przez swój charakter i tematykę stanowi swego rodzaju element edukacji ekologicznej. Całość jest okraszona wspaniałą, ręcznie rysowaną grafiką, która w połączeniu z niesamowitą atmosferą tworzy klimatyczny nastrój (dosłownie i w przenośni).

Wyjątkowość gry potwierdzają liczne prestiżowe nagrody oraz uzyskane rekomendacje i recenzje fachowych magazynów i serwisów o grach komputerowych w wielu krajach, m.in.

GERMAN DEVELOPER AWARDS 2010 – gra jest trzykrotnym laureatem najważniejszej nagrody dla niemieckich twórców gier video - w kategorii „Najlepsza fabuła”, „Najlepsza gra dla młodzieży” oraz „Najlepsza ścieżka dźwiękowa”
DEUTSCHER COMPUTERSPIELPREIS 2011 – nagrody w kategorii „Najlepsza gra roku” i „Najlepsza gra dla młodzieży”

CD- ACTION POLECA - największy polski magazyn o grach komputerowych w numerze 08/2011 przyznał grze bardzo wysoką ocenę 90% wraz z rekomendacją „CD-ACTION POLECA”.

Wyjątkowy poziom produkcji A New Beginning podsumowuje fragment recenzji CD-ACTION: „Zagadki – podobnie jak bardzo ładna oprawa graficzna i piękna muzyka – to jednak tylko tło dla trzymającej w napięciu, poruszającej i zaskakującej swym finałem opowieści, której próżno szukać w jakiejkolwiek innej przygodówce.”

Gra A New Beginning ukaże się w czwartym kwartale 2011 roku w niezwykle atrakcyjnej cenie i polskiej wersji językowej. Już wkrótce więcej szczegółów...Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 16 września 2011 - 14:54, Czytano 1336 razy
Newsy: Demo Blackwell Deception już dostępne       

InformacjaPo długiej ciszy na stronie Wadjet Eye Games pojawiły się informacje o czwartej odsłonie „Blackwell Deception” - popularnej serii indie o zjawiskach nadprzyrodzonych. Wg zapowiedzi gra powinna być dostępna w niespełna miesiąc, a w tej chwili na oficjalnej stronie można obejrzeć pierwszy trailer i pobrać demo. Raz jeszcze bohaterami gry będą Rosangela Blackwell i jej duchowy przewodnik, Joey Mallone. Przemierzając zakamarki Nowego Yorku - od obskurnych klubów centrum począwszy, na luksusowych apartamentach i jachcie na rzece Hudson skończywszy, para starych przyjaciół pomaga zagubionym duszom odnaleźć drogę w zaświaty. W trakcie swojej wędrówki odkrywają tajemnice podejrzanego kręgu metafizycznych mediów. W tym także tajemnice, które Joel najchętniej pogrzebałby na zawsze...

Autor: Urszula, Dodano: czwartek, 15 września 2011 - 17:30, Czytano 1326 razy

<   12345678910111213141516171819202122232425262728293040506070   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007