- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Rozstrzygnięcie konkursu „A New Beginning - wymyśl swój podtytuł!”       

KonkursPrzez prawie trzy tygodnie mogliście przedstawiać swoje propozycje polskiego podtytułu do gry „A New Beginning”. W konkursie wzięło udział wiele osób i podaliście kilkaset tytułów, z których wiele miało szansę na wygraną.

Główny organizator konkursu – IQ Publishing, jest bardzo zadowolony z powodu tak wielkiego odzewu oraz waszej kreatywności, która mile zaskoczyła przedstawicieli firmy. W imieniu wydawnictwa i swoim pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli w nim udział.Dokładne wyniki konkursu znajdziecie na naszym forum oraz na stronie internetowej IQ Publishing.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 13 października 2011 - 14:19, Czytano 1244 razy
News: Larry powraca! Tym razem w HD.       

InformacjaNajbardziej kultowy „amant” gier przygodowych powróci w ostatnim kwartale przyszłego roku w odświeżonej wersji gry Leisure Suit Larry In The Land Of The Lounge Lizards.
Paul Trowe, założyciel studia Replay Games, które przygotowuje powrót Larry’ego w HD, od dziesięciu lat ubiegał się o prawa do gry. Jego starania zakończyły się wreszcie sukcesem, nie tylko dając mu prawo do wypuszczenia odświeżonej wersji wspomnianej gry, ale także pozwalając na powstanie w przyszłości nowych przygód Larry’ego.
Leisure Suit Larry In The Land Of The Lounge Lizards ma się ukazać m.in. na takie platformy, jak PC, MAC, XBLA, PSN, iOS, Android. Będzie także dostępna w dystrybucji elektronicznej.
Fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że nad całością projektu czuwa sam Al Lowe.

Autor: Vicek, Dodano: środa, 12 października 2011 - 16:23, Czytano 1069 razy
Newsy: Nowa, surrealistyczna przygodówka od Amanita Design w przyszłym roku        

InformacjaBotanicula, której twórcami są Jaromir Plachý i czeskie studio Amanita Design, znane z takich tytułów jak Samorost czy Machinarium, doczekała się pierwszego trailera.
Bohaterami nowej przygodówki typu point & click jest piątka maleńkich, mieszkających na drzewie przyjaciół. Kiedy ich dom zostaje zaatakowany przez pasożyty, małe stworzenia rozpoczynają misję ratowania ostatniego nasionka drzewa. Botanicula będzie obdarzona - znanym z wcześniejszych produkcji studia – unikalnym, artystycznym stylem oraz oryginalną ścieżką dźwiękową, stworzoną przez czeski alternatywny zespół DVA.
Premiera planowana jest na początek 2012 roku. Gra będzie dostępna na PC, Mac i najprawdopodobniej również na platformy iOS i Android.


Autor: Urszula, Dodano: wtorek, 11 października 2011 - 10:11, Czytano 1076 razy
News: The Silent Age - nowa gra przygodowa na Androida oraz iOS       

InformacjaDuński deweloper gier niezależnych, studio House of Fire, ogłosił produkcję nowej gry, zatytułowanej The Silent Age.
W grze wcielamy się w postać zwykłego sprzątacza o imieniu Joe, który za sprawą przypadku staje się jedyną osobą, mogącą za pomocą podróży w czasie uratować ludzkość.
Gra jest pisana z myślą o tabletach z systemami Android i iOS, ale twórcy zapewniają, że będzie również działać na większości nowoczesnych smartfonów, które korzystają z tych systemów.
Wydanie gry planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Teaser

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 06 października 2011 - 09:42, Czytano 1918 razy
News: Aurora 2 - nowa przygodówka studia Pastel Games       

InformacjaJeśli wciąż jeszcze macie wątpliwości, czy Polacy potrafią tworzyć fajne przygodówki, sięgnijcie po nową, darmową grę studia Pastel Games. Przed rozpoczęciem zabawy warto zaznajomić się także z pierwszą częścią Aurory (nie mylić z wydaną u nas Aurora: The Secret Within).

Aurora 2

Informację przekazała kajamira.

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 04 października 2011 - 11:35, Czytano 1109 razy

<   123456789101112131415161718192021222324252627282939495969   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007