- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Premiera gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika już na początku grudnia!       

InformacjaInformacja prasowa:"Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika to tradycyjna gra przygodowa typu point'n'click, stylem nawiązująca do klasyki gatunku, przedstawiająca nowe przygody dwójki polskich kultowych bohaterów komiksowych - Kajka i Kokosza. Każda z ponad 40 lokacji gry jest pieczołowicie malowana, by jak najlepiej oddać niezwykły charakter i styl komiksów. Potęguje to charakterystyczny dla komiksów Janusza Christy humor, który rozbawi zarówno dzieci, jak i rodziców. Do Mirmiłowa przybywają kupcy z zachodu, a pomiędzy nimi podstępny Hodon, który wyolbrzymiając ambicje mieszkańców próbuje osiągnąć znane tylko sobie niecne cele. Aby poznać tajemnice Hodona, jako Kajko i Kokosz gracze przemierzą dopracowany graficznie i wierny komiksowemu oryginałowi świat oraz sprawdzą się w wielu mini-grach. Główne cechy to bajkowa grafika idealnie oddająca klimat komiksów, kultowi bohaterowie, wzorowany na komiksach wielopoziomowy humor oraz mini-gry. Gra w pełnej polskiej wersji językowej."Kajko i KokoszPremiera gry jest przewidziana na 2 grudnia.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 17 listopada 2011 - 18:50, Czytano 1495 razy
Newsy: L.A. NOIRE: THE COMPLETE EDITION NA PC JUŻ JUTRO!        

InformacjaInformacja Prasowa
10.11.2011, Warszawa - Cenega, wyłączny partner firmy Take-Two Interactive Software w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra L.A. Noire: The Complete Edition w wersji na PC ukaże się w Polsce już jutro - 11 listopada.

Poza pełną wersją gry, osoby, które zakupią L.A. Noire: The Complete Edition otrzymają kod wielokrotnego użytku, pozwalający na pobranie wszystkich dostępnych dodatków oraz spraw do rozwiązania. Obejmuje to wszystkie wydane wcześniej DLC z wersji konsolowych, czyli “Nicholson Electroplating” Arson case, “Reefer Madness” Vice case, “The Consul’s Car” Traffic case, “The Naked City” Vice case oraz “A Slip of the Tongue” Traffic case.

Wersja PC L.A. Noire: The Complete Edition została opracowana przez Rockstar Leeds. Będzie o­na grywalna na szerokiej gamie konfiguracji komputerów oraz umożliwi dopasowywanie ustawień, w tym konfiguracji klawiszy na klawiaturze oraz możliwości gry padem, w celu dostarczenia niezapomnianych wrażeń płynących z rozgrywki. L.A. Noire: The Complete Edition na PC będzie także wspomagać NVIDIA 3D Vision dla jeszcze większego poczucia interakcji i możliwości zanurzenia się w pieczołowicie odwzorowanym Los Angeles lat 40 ubiegłego wieku.

Więcej informacji na temat gry pod adresem: http://www.rockstargames.com/lanoire

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / o­nLive dla PC lub Mac;
  • Procesor: Intel Dual Core 2.2GHz lub Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz lub Quad Core 3.2Ghz;
  • Pamięć RAM: 2GB do 8GB; 
  • Miejsce na dysku twardym: 16GB;
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB lub NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB lub Radeon HD 6850 1024MB;  
  • Karta dźwiękowa: 100% kompatybilna z DirectX 9;
  • Napęd DVD.

Informacje o Take-Two Interactive Software

Take-Two Interactive Software, Inc z siedzibą w Nowym Jorku, jest światowym producentem, dystrybutorem i wydawcą gier na PC, PlayStation®3 and PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Xbox 360®, Wii™, Nintendo DS™, iPhone®, iPod® touch oraz iPad®. Firma publikuje i tworzy produkty poprzez posiadane przez siebie marki Rockstar Games i 2K, która publikuje swoje tytuły pod 2K Games, 2K Sports oraz 2K Play. Akcji spółki są notowane na giełdzie NASDAQ pod symbolem TTWO. Więcej informacji o firmie i jej produktach na stronie internetowej: www.take2games.com.

Wszystkie znaki towarowe i prawa autorskie zawarte w niniejszym dokumencie są własnością ich właścicieli.

Autor: Urszula, Dodano: czwartek, 10 listopada 2011 - 16:33, Czytano 1530 razy
Newsy: L.A. Noire dostępne na PC!       

InformacjaPo sześciu miesiącach od premiery L.A. Noire na konsole PS3 oraz XBOX 360, doczekaliśmy się wreszcie wersji PC. Debiutancki projekt studia Team Bondi, wspieranego przez Rockstar Games, znanego z takich hitów jak Grand Theft Auto, czy Red Dead Redemption, to mieszanka gry przygodowej, oraz akcji.
Akcja gry toczy się w Los Angeles. Wcielamy się w detektywa - Cole'a Phelpsa, który z początku rozwiązuje mniejsze sprawy, pracując w drogówce. Wraz z postępami w grze, awansujemy i mamy do czynienia z coraz poważniejszymi przestępstwami. Niezbędne zatem jest zbieranie dowodów, ich dokładna analiza i wysnuwanie na ich podstawie wniosków. Kluczem do rozwiązania sprawy jest również przepytywanie świadków. Rozmowę można prowadzić na wiele sposób, co daje różne rezultaty. Nie brakuje również pościgów, oraz strzelanin, charakterystycznych dla gier akcji.
Gra ma swoją premierę już dzisiaj, jednak Polacy muszą poczekać jeszcze 3 dni, bowiem to właśnie na 11 listopada przewidziana jest polska premiera. "Launch Trailer" można obejrzeć TUTAJ.

autor: Eramas

Autor: NickT, Dodano: wtorek, 08 listopada 2011 - 21:35, Czytano 1185 razy
Newsy: Broken Sword 5 nadejdzie       

InformacjaZapowiada się, że Broken Sword 5 jednak powstanie - jest to podobno odzew na prośby miłośników serii. Zainteresowanych odsyłamy na facebookowy profil Revolution Software oraz na stronę internetową Revolution Software

autorka: Kajamira

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 06 listopada 2011 - 21:54, Czytano 1135 razy
Newsy: Yesterday        

InformacjaFocus Home Interactive i Pendulo Studios ujawniły garść szczegółów na temat gry, której ostateczny tytuł to Yesterday. Premiera przewidywana jest na II kwartał 2012 roku. Akcja gry rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie w bardzo tajemniczy sposób znikają bezdomni, a na dłoniach wielu ludzi, pozornie nie związanych ze sobą, pokazuje się blizna w kształcie litery "V". Władze miasta nie są zainteresowane tym zjawiskiem, a zbadać sprawę postanawiają bogaty młody milioner Henry White i jego przyjaciel Cooper.

Autorka: Kajamira

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 06 listopada 2011 - 21:47, Czytano 1151 razy

<   123456789101112131415161718192021222324252636465666   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007