- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Premiera Botaniculi na początku przyszłego roku!       

InformacjaAmanita Design, twórcy takich hitów jak Machinarium czy Samorost, zapowiedzieli, że ich najnowsze dzieło pod tytułem Botanicula zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku. Co więcej, tak jak w przypadku Machinarium, gra będzie dostępna w wersji pudełkowej. Wszystko za sprawą studia Daedelic Entertainment.
W Botaniculi poznamy losy pięciu istot, które zamieszkują drzewo atakowane przez pasożyty. Chcąc ocalić swój dom, wyruszają w niebezpieczną wyprawę.

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 29 listopada 2011 - 13:44, Czytano 1450 razy
News: Premiera polskojęzycznej wersji Gemini Rue       

InformacjaKilka dni temu miała miejsce premiera polskojęzycznej wersji Gemini Rue - znakomitej przygodówki utrzymanej w konwencji neo-noir. Gra jest dziełem Joshuy Nuernebergera, który udowodnił, że nawet niewielkim nakładem środków można stworzyć wysokiej klasy tytuł. Jeśli marzycie o powrocie do klimatów typowych dla początku lat 90-tych, gdy technologiczna prostota szła w parze z olbrzymią grywalnością, a o fotorealistycznej grafice mogliśmy co najwyżej pomarzyć, ruszajcie do sklepów.Gra została wydana przez CD Projekt w ramach serii "Grywalność ponad wszystko".

Autor: Vicek, Dodano: wtorek, 29 listopada 2011 - 11:40, Czytano 1418 razy
Newsy: PREMIERA GRY SCOOBY-DOO! - PIERWSZE STRACHY        

InformacjaInformacja Prasowa Gra Scooby-Doo! Pierwsze Strachy przenosi graczy w czasie do okresu, gdy Tajemnicza Spółka była w dużo młodszym wieku.  Na graczy czekają cztery duże zagadki, a ich podczas ich rozwiązywania odwiedzić będzie można stare zamczysko, opuszczone wesołe miasteczko, budynek szkoły średniej oraz statek widmo. Bohaterowie będą musieli nie tylko szukać śladów, które doprowadzą ich do rozwiązania kolejnych zagadek, ale też walczyć z przeciwnikami oraz od czasu do czasu uciekać przed głównym złoczyńcą. W grze dostępnych będzie wiele dodatkowych przedmiotów i ubrań, które staną się możliwe do odblokowania po zebraniu odpowiedniej ilości Scooby Snacksów. Możliwe też będzie odblokowywanie specjalnych umiejętności, które ułatwią graczom rozwiązywanie kolejnych tajemnic. Ponadto kolejne lokacje będzie można odwiedzać wraz rodziną bądź przyjaciółmi w ramach trybów drop-in/drop-out oraz trybu dwuosobowej kooperacji. Gra zostanie wydana z dwiema wersjami językowymi. W polskiej gracze przeżyją niesamowite przygody Scoobiego słysząc znajome głosy lektorów znanych z filmów i serialu, natomiast gra w wersji angielskiej, zwłaszcza dla najmłodszych graczy, będzie doskonałą okazją do nauki i poszerzenia znajomości języka angielskiego.

Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 25 listopada 2011 - 15:02, Czytano 1462 razy
News: A New Beginning: Odrodzenie - konkurs       

KonkursMamy przyjemność ogłosić, że nasza wczorajsza zapowiedź nie była jedynie czczą gadaniną. Oto i nasza niespodzianka:

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą IQ Publishing - fundatorem nagród. Do wygrania jest pięć egzemplarzy gry przygodowej „A New Beginning: Odrodzenie”.
Regulamin konkursu znajdziecie na naszym forum.

Autor: Vicek, Dodano: piątek, 18 listopada 2011 - 14:08, Czytano 1147 razy
Już jutro premiera A New Beginning: Odrodzenie       

InformacjaJuż jutro, 18 listopada, będzie miała miejsce premiera polskiego wydania A New Begginning: Odrodzenie. Z tej okazji, wraz z dystrybutorem gry, firmą IQ Publishing, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. O szczegółach poinformujemy za kilkanaście godzin na naszej stronie internetowej oraz forum.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 17 listopada 2011 - 20:43, Czytano 1370 razy

<   1234567891011121314151617181920212223242535455565   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007