- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
Newsy: The Silver Lining - można już grać w pierwszy epizod       

silverPod koniec czerwca pisaliśmy o kolejnej części King Quest pod tytułem The Silver Lining. Dzisiaj pokazał się trailer zamieszczony przez Klariskę - obejrzeć można go ! tutaj.
Oprócz tego, jak donosi Twig, jest już do pobrania pierwszy epizod: na tej stronie
Wszystkich zainteresowanych tą przygodówką, stworzoną przez amatorską grupę projektantów, zapraszamy na stronę podaną w powyższych linkach.

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 11 lipca 2010 - 16:03, Czytano 1109 razy
Newsy: Darkness Within 2 : The Dark Lineage-(tryb senior detective)- Solucja, Poradnik       

InformacjaAdventurka napisała kolejny poradnik - tym razem do gry Darkness Within 2 : The Dark Lineage-(tryb senior detective. Nie wiem, czy nie jest to pierwszy poradnik do tej gry w naszym ojczystym języku. Jeśli ktoś będzie miał kłopoty z przejściem gry, zapraszamy na forum. Wszelkie zagadki zostały bardzo dobrze opisane i wytłumaczone przez autorkę. Do poradnika są również dołączone zapisy z gry, wykonane w jej trudnych momentach. Adventurce dziękujemy bardzo za tą solucję. Poradnik jest
tutaj

Autor: Urszula, Dodano: niedziela, 11 lipca 2010 - 12:17, Czytano 3116 razy
Newsy: Asylum kolejny horror dla tych co lubią się bać.        

InformacjaAgustin Cordes - twórca znanego nam horroru Scratches wypuścił trailera, w którym w końcu podany jest tytuł jego nowego projektu - Asylum. Akcja gry toczy się w wariatkowie o nazwie Hanwell Mental Institute, a jej bohaterami są jego "mieszkańcy": Bertrand (który był tam torturowany) i Leonard Huntings (który uciekł i uwolnił Bertranda, by ostrzec ludzi o okropieństwach, które toczą się w tym zakładzie). Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: sobota, 10 lipca 2010 - 18:06, Czytano 1025 razy
Newsy: Runaway 3 zostanie wydana w Polsce.        

Runaway3Po upadku firmy Topware rodzimy gracze pożegnalni się nie tylko z firmą , ale i nadzieją na wydanie trzeciej odsłony gry Runaway: Przewrotny Los. Chyba jednak zrobiliśmy to za szybko, otóż okazuje się , że dzięki firmie Ubisoft gra będzie u nas wydana. Premiera przewidziana jest na 26 sierpnia, a jej cena to 99,90 zł. Nie chcę źle prorokować, ale jeśli firma zamierza wydawać gry ,dwa lata po premierze światowej w takiej cenie, to być może podzieli los niejednego dystrybutora. Cena jest bardzo mocno wyśrubowana i już słychać wśród graczy przygodówek, że podziękują za grę i jej nie kupią. Cieszymy więc z jednej strony, że gra się ukaże, a z drugiej stawianie takich zaporowych cen jest chyba błędem marketingowym firmy.

Autor: Urszula, Dodano: sobota, 10 lipca 2010 - 17:33, Czytano 993 razy
Dracula 3 dziś premiera !!!!!!!!       

Dracula 3Jak nas poinformowała Kassiopestka dzisiaj została wydana gra Dracula 3: The Path of the Dragon. Światowa premiera miała miejsce już dwa lata temu. Producentem gry jest Kheops Studio, zaś wydawcą IQ Publishing. Gra została wydana w polskiej wersji językowej a jej cena została ustalona na poziomie 59,90 zł.
W trzeciej odsłonie serii Dracula rozstajemy się z Jonathanem Harperem i przywdziewamy biskupi ornat. Tym razem będziemy prowadzić rozgrywkę jako duchowny Arno Moriani, wyspecjalizowany „advocatus diaboli”. Zadaniem adwokata diabła jest podważanie domniemanej świętości osób, wobec których Kościół wszczął postępowanie kanonizacyjne.
Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 09 lipca 2010 - 17:31, Czytano 1059 razy

<   111213132333435363738394041424344454647484950515253545565   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4033

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007