- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Mamy już ponad 200 recenzji.        

InformacjaNasza strona www wzbogaciła się o trzy nowe recenzje, dwie do „Simon The Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt?” oraz do „Runaway 3: Przewrotny Los” Zapraszam wszystkich do ich przeczytania. Być może pomogą wam one w wyborze zakupu kolejnej gry przygodowej. Przybyła nam również solucja do „Black Mirror 2”. Jeśli utkniesz graczu, zajrzyj na forum. 


Poradnik do Black Mirror 2

Autor: Urszula, Dodano: poniedziałek, 08 listopada 2010 - 18:29, Czytano 981 razy
Newsy: Agent Gliniarz - poradnik na forum.       

InformacjaNasza baza powiększyła się o kolejny materiał autorstwa adventurki, która tym razem stworzyła poradnik do gry „Agent Gliniarz”. Jeśli utkniesz możesz skorzystać z pracy naszej forumowej koleżanki i zajrzeć do napisanej przez nią solucji. Adventurka umieściła również galerię oraz zapisy z gry w najtrudniejszych jej momentach.


Dziękujemy adventurce i liczymy na kolejne teksty jej autorstwa.


Tutaj znajdziesz potrzebne linki.

Autor: Urszula, Dodano: środa, 03 listopada 2010 - 13:34, Czytano 1473 razy
Newsy: A Vampyre Story : Year One - Prequel czy to żart?       

MonnaStudio Autumn Moon Entertainment szykuje niespodziankę dla miłośników przygodówek, w postaci prequela A Vampyre Story. Zamiast więc poznać dalsze losy wampirzycy Mony i jej wiernego towarzysza nietoperza Frodericka, zobaczymy jak doszło do ich poznania się, czyli wydarzenia, jakie miało miejsce przed akcją pierwszej odsłony AVS. Co ciekawe, w pierwszej części widać jak i kiedy doszło do spotkania wampirzycy z nietoperzem, więc dziwi fakt robienia epizodów właśnie o tym. Jednocześnie wiadomo, że wydanie sequela A Vampyre Story (A Bat's Tale) zostanie mocno przesunięte w czasie. Bill Tiller założyciel studia Autumn Moon korzystając z halloweenowego okresu chce wynagrodzić graczom przedłużające się oczekiwanie na kolejną część gry, wypuszczając na rynek wspomniane epizody. Mają się one ukazać na iPhone, iPad oraz PC. Czy to nie jest kolejna próba nabicia w butelkę graczy i wyciągnięcia z ich kieszeni pieniędzy za niepełnowartościowy produkt? Gdyby A Vampyre Story prezentowało wysoki poziom, to tworzenie prequela miałoby jakiś sens. Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: wtorek, 02 listopada 2010 - 14:34, Czytano 1061 razy
News: Solucja do Full Throttle!       

InformacjaMiło nam poinformować, że grono naszych solucjopisarzy powiększyło się o kolejną osobę. Jest nią vaapu, która zadebiutowała poradnikiem do Full Throttle.. Dla wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z tym tytułem, a nie pozwala im na to brak znajomości języków obcych, mamy dobrą wiadomość. Jak wieść niesie, autorka solucji współpracuje z Kochatak Group, przeprowadzając beta testy ukończonego już spolszczenia Full Throttle. Miejmy więc nadzieję, że już niebawem będziemy mogli zagrać w tę grę po polsku.

Autor: Vicek, Dodano: poniedziałek, 18 października 2010 - 18:17, Czytano 1324 razy
Newsy: Captain Morgan and the Golden Turtle       

InformacjaTaką miłą informację zamieścił Przemo_s na forum.
Captain Morgan and the Golden Turtle to kolejna produkcja od francuskiego studia Wizarbox rozgrywająca się w uniwersum świata So Blonde. Tym razem jednak główne skrzypce będzie grała Morgana - znana jako postać drugoplanowa o niezwykłej charyzmie z poprzedniej przygodówki Wizarbox.


Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 15 października 2010 - 19:36, Czytano 1332 razy

<   111212223242526272829303132333435363738394041424344454647485868   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4033

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007