- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM
News: Trzeci teaser nowego Sherlocka już w sieci       

Sherlock HolmesDzięki naszej niezawodnej kajamirze miło mi donieść, że jest już dostępny kolejny teaser z gry "The testament of Sherlock Holmes". Jego obejrzenie sprawi, że wielu z was jeszcze niecierpliwiej będzie czekało na kolejną odsłonę przygód detektywa z Baker Street. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: czwartek, 08 marca 2012 - 16:53, Czytano 1725 razy
News: Dobre wieści dla fanów Syberii       

InformacjaLubicie Syberię? Nie, nie myślę o tej zimnej krainie w Rosji, ale o wyspie, na której wciąż żyją mamuty i gdzie na koniec drugiej części gry pt. "Syberia" dotarli Kate Walker i Hans Voralberg. O możliwej kontynuacji tej przygodówki mówiło się od dawna, a teraz szanse na to, że powstanie (i że spełni oczekiwania graczy) wzrosły. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: poniedziałek, 05 marca 2012 - 16:46, Czytano 2452 razy
News: Nowe screeny z Memento Mori 2       

InformacjaJak donosi Ilcoron, dtp entertainment na swoim forum udostępniło kilka nowych obrazków z drugiej części gry Memento Mori. Planowana data jej premiery (oczywiście, w krajach bardziej cywilizowanych niż nasz :( ) to 16 marca br., choć nie wiadomo, czy nie ulegnie ona przesunięciu. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: poniedziałek, 05 marca 2012 - 16:36, Czytano 1658 razy
News: Resonance - nowa gra xiigames       

Informacja

Jeśli macie dość gier, które poza graficznymi wodotryskami nie mają do zaoferowania nic lub niewiele więcej, to zapewne ucieszy was fakt (o którym poinformowała nas kajamira), że panowie ze studia xiigames pracują nad nowym projektem. Wydali o­ni jak do tej pory jedynie grę freeware - Anna (w 2005 roku), więc nazwa ta może wam nic nie mówić. Więcej za to powie nazwa Wadjet Eye Games - dystrybutor ich tworzonego właśnie dzieła pt. "Resonance" - to o­ni wydali "Gemini Rue".
Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: poniedziałek, 05 marca 2012 - 16:28, Czytano 1651 razy
Newsy: Techland startuje z „Akademią Twórców Gier”       

Informacja


Techland Sp z o.o. INFORMACJA PRASOWA
Wrocław 09 luty 2012
ul. J. Szczyrki 12     
54-426 Wrocław, Polska     

Techland startuje z

„Akademią Twórców Gier”Firma Techland, wiodący polski producent gier wideo, ma przyjemność zaprosić do udziału w pierwszej edycji Akademii Twórców Gier. To jedyna w swoim rodzaju inicjatywa edukacyjna, dzięki której każdy może spróbować swoich sił przy tworzeniu nowoczesnej, interaktywnej rozrywki.

Pierwsza edycja Akademii poświęcona jest projektowaniu poziomów do gier -Level Design- i opiera się na wykorzystaniu profesjonalnego edytora ChromEd, którego codziennie używa zespół designerów Techlandu.

Tym, co wyróżnia kursy Akademii Twórców Gier, jest maksymalna przystępność materiałów, które pozwolą nawet całkowitym nowicjuszom zbudować własny fragment gry. Moduły tekstowe napisane zostały w języku polskim, a towarzyszą im pomocne filmy instruktażowe. Uczestnicy mogą również zwracać się z pytaniami do merytorycznych opiekunów kursu, którymi są w tym wypadku projektanci poziomów gier z firmy Techland.

Kurs jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich chętnych od 13 lutego do 13 kwietnia 2012. Osoby, które zmierzą się ze wszystkimi zadaniami i prześlą efekty swojej pracy do oceny opiekunom akcji, otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Najlepsi mają szansę na zatrudnienie w firmie Techland, dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody.

Więcej informacji na www.akademia.techland.pl

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt Panem Błażejem Krakowiakiem:
Tel: + 48 71 354 55 10
Mail: blazej.krakowiak@techland.pl


Autor: Urszula, Dodano: poniedziałek, 13 lutego 2012 - 16:41, Czytano 1906 razy

<   123456789101112131415161718192939495969   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007