- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Kategoria: Newsy

Teksty opublikowane w tej kategorii.

<   12345678910111213141516171819202122   >

Newsy: A Vampyre Story : Year One - Prequel czy to żart?       

MonnaStudio Autumn Moon Entertainment szykuje niespodziankę dla miłośników przygodówek, w postaci prequela A Vampyre Story. Zamiast więc poznać dalsze losy wampirzycy Mony i jej wiernego towarzysza nietoperza Frodericka, zobaczymy jak doszło do ich poznania się, czyli wydarzenia, jakie miało miejsce przed akcją pierwszej odsłony AVS. Co ciekawe, w pierwszej części widać jak i kiedy doszło do spotkania wampirzycy z nietoperzem, więc dziwi fakt robienia epizodów właśnie o tym. Jednocześnie wiadomo, że wydanie sequela A Vampyre Story (A Bat's Tale) zostanie mocno przesunięte w czasie. Bill Tiller założyciel studia Autumn Moon korzystając z halloweenowego okresu chce wynagrodzić graczom przedłużające się oczekiwanie na kolejną część gry, wypuszczając na rynek wspomniane epizody. Mają się one ukazać na iPhone, iPad oraz PC. Czy to nie jest kolejna próba nabicia w butelkę graczy i wyciągnięcia z ich kieszeni pieniędzy za niepełnowartościowy produkt? Gdyby A Vampyre Story prezentowało wysoki poziom, to tworzenie prequela miałoby jakiś sens. Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: wtorek, 02 listopada 2010 - 14:34, Czytano 1082 razy
Newsy: Captain Morgan and the Golden Turtle       

InformacjaTaką miłą informację zamieścił Przemo_s na forum.
Captain Morgan and the Golden Turtle to kolejna produkcja od francuskiego studia Wizarbox rozgrywająca się w uniwersum świata So Blonde. Tym razem jednak główne skrzypce będzie grała Morgana - znana jako postać drugoplanowa o niezwykłej charyzmie z poprzedniej przygodówki Wizarbox.


Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 15 października 2010 - 19:36, Czytano 1355 razy
Newsy: Słowo "psubraty" nabiera dosłownego znaczenia.       

Jolly RoverNasi rodzimi wydawcy nie rozpieszczają nas licznymi premierami. Może tym bardziej powinna ucieszyć nas wieść o premierze gry rodem z dalekiej Australii. Jolly Rover, bo o niej mowa, nie jest najdłuższą czy najoryginalniejszą grą w historii gatunku, niemniej może być ciekawą propozycją dla osób które lubią pirackie klimaty czy przygody Guybrusha Threepwooda. Jeśli kogoś zachęcił ten bardzo pobieżny opis, może zerknąć na trailer z gry, czy obejrzeć galerie na stronie polskiego wydawcy. Zachęcamy do wypowiadania się w temacie gry na forum.

Autor: Ronzbig1, Dodano: wtorek, 12 października 2010 - 22:35, Czytano 1187 razy
Newsy: Gra Jekyll & Hyde już do ściągnięcia       

Jekyll & HydeHistorię doktora Jekylla, i jego mrocznego alter ego, pana Hyde’a znamy chyba wszyscy. Nowela doczekała się do tej pory wielu ekranizacji, lepszych lub gorszych, oraz paru parodii. Teraz do tego grona możemy dołączyć egranizację autorstwa studia Pixelcage Games. W grze pokierujemy poczynaniami tytułowego bohatera i jego drugiego wcielenia, by rozwikłać tajemnicę sekty działającej w podziemiach Londynu. Gra została wykonana w pełnym 3D, a oprócz tradycyjnych zagadek zawiera również elementy zręcznościowe. Zainteresowanych odsyłamy do szerszego zapoznania się z materiałami ze strony producenta.

Autor: Ronzbig1, Dodano: niedziela, 10 października 2010 - 13:18, Czytano 1301 razy
Newsy: Baron Wittard na ekranach naszych komputerów w lutym?       

Wittard: Nemesis of RagrarokLuty 2011 zapowiada się coraz ciekawiej. Najpierw Black Mirror 3, a teraz gra Wittard: Nemesis of Ragrarok, która niedawno znalazła nowego wydawcę na starym kontynencie i nie tylko. Twórcy opisują ją jako grę grozy z widokiem z pierwszej osoby. Szersze informacje zaczerpnięte ze strony producenta w rozwinięciu newsa.

Czytaj dalej

Autor: Ronzbig1, Dodano: wtorek, 05 października 2010 - 20:54, Czytano 1004 razy

<   12345678910111213141516171819202122   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007