- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Kategoria: Newsy

Teksty opublikowane w tej kategorii.

<   12345678910111213141516171819202122   >

Newsy: Niespodzianki na forum - kolejny konkurs       

KonkursMam dwie dobre wiadomości. Pierwsza to ta, że rusza kolejny konkurs - tym razem dzięki firmie Techland mamy do rozdania 3 sztuki gry pod tytułem Lost Horizon. Informacje o konkursie znajdziecie tutaj.

Druga dobra wiadomość - jest już dostępny na naszej stronie poradnik do gry The Next Big Thing. Jeśli więc nie wiesz, co dalej czynić w grze, zapraszam do skorzystania z poradnika.

Autor: Urszula, Dodano: środa, 20 kwietnia 2011 - 21:07, Czytano 1028 razy
Newsy: Nowy video poradnik do gry The Ward: Posłaniec z przyszłości.       

VideoMam przyjemność poinformować, że na naszym forum oprócz standardowych poradników tworzone są również video solucje. Od dzisiaj jest dostępna kolejna, do gry The Ward: Posłaniec z Przyszłości. Autorem video poradnika jest Vicek, za który mu serdecznie dziękujemy.
Spis video poradników dostępny jest na forum

Autor: Urszula, Dodano: czwartek, 14 kwietnia 2011 - 21:07, Czytano 1156 razy
Newsy: The Tiny Bang Story nadchodzi       

InformacjaCzekasz na Machinarium 2? Przygotuj się na The Tiny Bang Story! Rewelacyjna i niebanalna przygodówka typu point & click, w stylu rewolucyjnego Machinarium!


Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż jej plan wydawniczy wzbogacił się o nową grę pt. The Tiny Bang Story - rewelacyjną i niebanalną przygodówkę typu point & click, w stylu rewolucyjnego Machinarium!

The Tiny Bang Story to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zachwycili się oryginalnością, pomysłowością i „nowym oddechem” w grach, który zawdzięczamy twórcom Machinarium. Podobnie jak doceniona przez media branżowe i graczy na całym świecie opowieść o małym robocie, tak i The Tiny Bang Story, gra studia Colibri Games to propozycja, która wprowadza „świeże” spojrzenie na rozrywkę oferując niepowtarzalną, wciągająca po uszy historię, pełną świetnych zagadek, łamigłówek i zadań, które przykują do monitorów na długi czas!

Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Kiedy asteroid uderzył w planetę, jej delikatny świat runął w gruzach. Twoim zadaniem jest pomoc mieszkańcom planety Tiny przywrócić utracone piękno ich świata. Przemierzając przez pięć rozdziałów osadzonych w klasycznym środowisku point & click, będziesz rozwiązywał wiele zagadek i naprawiał pomysłowe oraz oryginalne maszyny.

Liczne łamigłówki, przepiękna, ręcznie rysowana grafika i niesamowita, klimatyczna ścieżka dźwiękowa to niewątpliwe atuty tej gry, która wzorem Machinarium rewolucjonizuje rynek gier przygodowych!

Najważniejsze cechy:
  • fantastyczna przygoda w stylu gry Machinarium
  • 5 rozdziałów wymagających wykorzystania intelektu
  • gra zawiera liczne zagadki i łamigłówki
  • rewelacyjna, ręcznie rysowana oprawa graficzn
  • przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
  • polska wersja językowa!

Czytaj dalej

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 08 kwietnia 2011 - 15:41, Czytano 1022 razy
Newsy: Lost Horizon - Solucja       

LostMiło mi poinformować, że dzięki agusi16 na naszym forum pojawiła się solucja do Lost Horizon. Za tekst dziękujemy. Co prawda, gra nie ukazała się jeszcze w Polsce, ale już niedługo ma się to zmienić - wróbelki cwierkają, że gra pojawi się u nas pod koniec kwietnia, a jej dystrybutorem będzie Techland. Jeśli ktoś dysponuje oryginalną wersją językową gry i ma z nią jakieś problemy, powinien ucieszyć się z faktu, że na naszej stronie jest już dostępna solucja. Zapraszamy na forum

Autor: Urszula, Dodano: czwartek, 31 marca 2011 - 18:15, Czytano 3482 razy
Newsy: Gooka: Tajemnica Janatris – Solucja, Poradnik       

GokaMiło mi poinformować, że wzbogaciliśmy się o solucję do przygodówki pod tytułem Gooka: Tajemnica Janatris. Poradnik, autorstwa debiutującej w roli solucjopisarki overemotional, został napisany bardzo dokładnie i zawiera mnóstwo screenów, pozwalających lepiej zobrazować trudne momenty. Naszej debiutantce bardzo dziękujemy, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na
Forum

Autor: Urszula, Dodano: sobota, 12 marca 2011 - 18:56, Czytano 1495 razy

<   12345678910111213141516171819202122   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007