- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Kategoria: Newsy

Teksty opublikowane w tej kategorii.

<   12345678910111213141516171819202122   >

Newsy: Małe opóźnienie w pracach nad Captain Morgane and the Golden Turtle       

InformacjaPremiera nowej gry z udziałem znanej z So Blonde kapitan Morgany została przesunięta na luty 2012.
Studio Reef Entertainment w odpowiedzi na krytyczne uwagi fanów postanowiło jeszcze bardziej dopracować swój produkt. Wprowadzone zostaną drobne poprawki, a co ważniejsze, ponownie nagrane zostaną angielskie głosy niektórych postaci. Szczególne niezadowolenie wzbudził głos Morgany, pozbawiony charakterystycznego hiszpańskiego akcentu, do którego pani kapitan zdążyła już przyzwyczaić fanów w poprzedniej produkcji z jej udziałem. Sam Steve Ince, scenarzysta So Blonde i Captain Morgane, był zaskoczony poprzednią decyzją studia, wygląda więc na to, że w nowym głosie Morgany znów zabrzmi hiszpańska nuta.

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 14 października 2011 - 19:30, Czytano 1169 razy
Newsy: Demo gry The Book of Unwritten Tales już dostępne       

InformacjaFirma KING Art udostępniła demo angielskojęzycznej wersji gry The Book of Unwritten Tales, zawierające większą część jednego z jej rozdziałów. Pojawił się również film ukazujący fragment rozgrywki.
The Book of Unwritten Tales to utrzymana w baśniowej konwencji klasyczna przygodówka, w której znajdziemy mnóstwo zabawnych odniesień do takich klasyków jak Władca Pierścieni, Narnia czy Harry Potter. W grze drużyna złożona z czwórki bohaterów – człowieka, elfiej księżniczki, gnoma i włochatego, fioletowego stwora – jak zwykle w takich historiach, musi ocalić świat przed siłami zła.
Według planów gra ma zostać wydana jeszcze w tym miesiącu, 28-ego października. Gra przeznaczona jest na komputery PC.

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 14 października 2011 - 16:36, Czytano 1489 razy
Newsy: Blackwell Deception już do kupienia!       

InformacjaNa stronie Wadjet Eye Games można już pobrać pełną wersję gry Blackwell Deception, przeznaczoną na komputery PC. Dostępne jest również demo gry oraz specjalne wydanie DVD zawierające wszystkie poprzednie części przygód Rosy Blackwell i jej duchowego przewodnika Joey’a Mallone. Rozwiązują o­ni tajemniczą zagadkę podejrzanego kręgu metafizycznych mediów grasujących po ulicach Nowego Jorku, przy okazji pomagając zagubionym duszom odnaleźć drogę w zaświaty.

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 14 października 2011 - 16:04, Czytano 1128 razy
Newsy: Nowa przygodówka od Moment Games       

InformacjaJeszcze przed końcem roku światło dzienne ma ujrzeć nowa produkcja niezależnego studia Moment Games, przygodówka Life in the Dorms. Gracz wcieli się w niej w postać świeżo upieczonego studenta college’u, Dacka Peeplesa, który będzie musiał stawić czoła urokom życia w akademiku i uporać się z traumatycznym doświadczeniem rozstania się z nadopiekuńczymi rodzicami. Jakby tego było mało, Dack jest przekonany, że jego współlokator to psychopatyczny morderca, który planuje go zabić.
Twórcy zapowiadają nowatorskie rozwiązania, inspirowane fenomenem portali społecznościowych – do uporania się z niektórymi zagadkami Dack będzie musiał wykorzystać „Flittera”.
Gra zostanie wydana na Xboxa 360.

Trailer: Life in the Dorms - "This is College" trailer - YouTube

Autor: Urszula, Dodano: piątek, 14 października 2011 - 16:02, Czytano 1142 razy
Newsy: Nowa, surrealistyczna przygodówka od Amanita Design w przyszłym roku        

InformacjaBotanicula, której twórcami są Jaromir Plachý i czeskie studio Amanita Design, znane z takich tytułów jak Samorost czy Machinarium, doczekała się pierwszego trailera.
Bohaterami nowej przygodówki typu point & click jest piątka maleńkich, mieszkających na drzewie przyjaciół. Kiedy ich dom zostaje zaatakowany przez pasożyty, małe stworzenia rozpoczynają misję ratowania ostatniego nasionka drzewa. Botanicula będzie obdarzona - znanym z wcześniejszych produkcji studia – unikalnym, artystycznym stylem oraz oryginalną ścieżką dźwiękową, stworzoną przez czeski alternatywny zespół DVA.
Premiera planowana jest na początek 2012 roku. Gra będzie dostępna na PC, Mac i najprawdopodobniej również na platformy iOS i Android.


Autor: Urszula, Dodano: wtorek, 11 października 2011 - 10:11, Czytano 1076 razy

<   12345678910111213141516171819202122   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4035

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007