- Start
   - Newsy
   - Zapowiedzi
   - Recenzje
   - Solucje
   - Galerie
   - Video
   - Linkownia
   - Pliki
   - Ekipa/Kontakt
   - Wyszukaj
   - FORUM

Kategoria: News

Teksty opublikowane w tej kategorii.

<   12345678910111213141516171819202122233343   >

News: A New Beginning: Odrodzenie - konkurs       

KonkursMamy przyjemność ogłosić, że nasza wczorajsza zapowiedź nie była jedynie czczą gadaniną. Oto i nasza niespodzianka:

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą IQ Publishing - fundatorem nagród. Do wygrania jest pięć egzemplarzy gry przygodowej „A New Beginning: Odrodzenie”.
Regulamin konkursu znajdziecie na naszym forum.

Autor: Vicek, Dodano: piątek, 18 listopada 2011 - 14:08, Czytano 1114 razy
News: Premiera gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika już na początku grudnia!       

InformacjaInformacja prasowa:"Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika to tradycyjna gra przygodowa typu point'n'click, stylem nawiązująca do klasyki gatunku, przedstawiająca nowe przygody dwójki polskich kultowych bohaterów komiksowych - Kajka i Kokosza. Każda z ponad 40 lokacji gry jest pieczołowicie malowana, by jak najlepiej oddać niezwykły charakter i styl komiksów. Potęguje to charakterystyczny dla komiksów Janusza Christy humor, który rozbawi zarówno dzieci, jak i rodziców. Do Mirmiłowa przybywają kupcy z zachodu, a pomiędzy nimi podstępny Hodon, który wyolbrzymiając ambicje mieszkańców próbuje osiągnąć znane tylko sobie niecne cele. Aby poznać tajemnice Hodona, jako Kajko i Kokosz gracze przemierzą dopracowany graficznie i wierny komiksowemu oryginałowi świat oraz sprawdzą się w wielu mini-grach. Główne cechy to bajkowa grafika idealnie oddająca klimat komiksów, kultowi bohaterowie, wzorowany na komiksach wielopoziomowy humor oraz mini-gry. Gra w pełnej polskiej wersji językowej."Kajko i KokoszPremiera gry jest przewidziana na 2 grudnia.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 17 listopada 2011 - 18:50, Czytano 1461 razy
News: Podziękowania dla Michała w polskiej wersji językowej A New Begining: Odrodzenie       

InformacjaPolska premiera zbliża się wielkimi krokami i zapewne wielu z was (w tym i ja) nie może się jej doczekać. Gra, która ma trafić do polskich sklepów będzie wyjątkowa. I nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie faktu, że nasz portal objął nad nią patronat i nasza nazwa pojawi się na okładce. Mówię o tym, że po raz pierwszy w naszych dziejach (a być może i nie tylko) podtytuł gry wymyślił nasz użytkownik, którego znacie jako michal_0308. Podziękowania za to znajdą się dla niego w kilku miejscach np. w liście płac. Czytaj dalej

Autor: Adam, Dodano: czwartek, 03 listopada 2011 - 18:03, Czytano 1349 razy
News: Rozstrzygnięcie konkursu „A New Beginning - wymyśl swój podtytuł!”       

KonkursPrzez prawie trzy tygodnie mogliście przedstawiać swoje propozycje polskiego podtytułu do gry „A New Beginning”. W konkursie wzięło udział wiele osób i podaliście kilkaset tytułów, z których wiele miało szansę na wygraną.

Główny organizator konkursu – IQ Publishing, jest bardzo zadowolony z powodu tak wielkiego odzewu oraz waszej kreatywności, która mile zaskoczyła przedstawicieli firmy. W imieniu wydawnictwa i swoim pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli w nim udział.Dokładne wyniki konkursu znajdziecie na naszym forum oraz na stronie internetowej IQ Publishing.

Autor: Vicek, Dodano: czwartek, 13 października 2011 - 14:19, Czytano 1208 razy
News: Larry powraca! Tym razem w HD.       

InformacjaNajbardziej kultowy „amant” gier przygodowych powróci w ostatnim kwartale przyszłego roku w odświeżonej wersji gry Leisure Suit Larry In The Land Of The Lounge Lizards.
Paul Trowe, założyciel studia Replay Games, które przygotowuje powrót Larry’ego w HD, od dziesięciu lat ubiegał się o prawa do gry. Jego starania zakończyły się wreszcie sukcesem, nie tylko dając mu prawo do wypuszczenia odświeżonej wersji wspomnianej gry, ale także pozwalając na powstanie w przyszłości nowych przygód Larry’ego.
Leisure Suit Larry In The Land Of The Lounge Lizards ma się ukazać m.in. na takie platformy, jak PC, MAC, XBLA, PSN, iOS, Android. Będzie także dostępna w dystrybucji elektronicznej.
Fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że nad całością projektu czuwa sam Al Lowe.

Autor: Vicek, Dodano: środa, 12 października 2011 - 16:23, Czytano 1035 razy

<   12345678910111213141516171819202122233343   >

Którego polskiego wydawcę gier uważasz za najlepszego?

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 4033

- The Testament of Sherlock Holm...
- Tajne Akta III
- The Testament of Sherlock Holm...
- Syberia III
- FACE NOIR - IL GATTO DAGLI ...
- Broken Sword 5
- Resonance
- Steam/TheIndieGala/The HumbleB...
- THE BOOK OF UNWRITTEN TALES - ...
- CYPHER: Tekstowa przygówka w s...
© Copyright 2005-2010 Przygodowki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygodowki.pl 2007